O nás

Naša reštaurácia a piváreň TANKOVŇA je ako stvorená na večerné posedenie s kamarátom či partiou pri dobrom jedle a pive. Rovnako si k nám ale zájdite aj počas pracovného týždňa na obedové menu alebo s rodinou cez víkend na obed či večeru. Ako už sám názov napovedá, v TANKOVNI nájdete predovšetkým skvelé tankové pivo Krušovice 12. Samozrejme, nielen to, vybrať si môžete z ďalších 10 pivných značiek. Určite vyskúšajte naše Chuťovky k pivu – kačaciu paštétu s koňakom, hovädzí tatarák s chilli alebo farmársky lopárik s naším domácim chlebom z pece. V našej kuchyni sme stavili predovšetkým na osvedčené tradičné poctivé jedlá, ktorým sme dodali štipku originality, pretože si myslíme, že s láskou pripravený hovädzí guláš na tankovom pive s viedenskou knedľou alebo konfitované kačacie stehno s červenou kapustou a viedenskou knedličkou nemôžu nikdy sklamať! Rovnako ako chutné pečené bravčové rebrá, ktoré sú, podľa prvých ohlasov, najlepšie v meste.

 

Chceme, aby ste si u nás v TANKOVNI dali nielen dobré pivo a chutné jedlo, ale aby ste sa u nás aj dobre zabavili.

 

Pre všetkých milovníkov futbalu, hokeja a športu vôbec máme pripravených 10 veľkoplošných TV obrazoviek. Čo môže byť lepšie, ako pozrieť si športový prenos s priateľmi v dobrej pivárni?

 

TANKOVŇA je tiež miestom novej unikátnej stand-up show v Bratislave! Tú pod názvom PRESILOVKA v TANKOVNI exkluzívne vedú hviezdy stand-up show Stanley Staško a Tomáš Hudák. Neváhajte a natankujte sa poriadnou dávkou nefalšovaného humoru. Srdečne Vás k nám pozývame!